InterzeroAcademy

Dostępne materiały

O Interzero Academy

Interzero Academy to platforma edukacyjna przeznaczona dla przedsiębiorców, osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska w firmach, jak i studentów oraz entuzjastów ekologii. W naszej witrynie znajdziesz szereg kursów i szkoleń prowadzonych przez ekspertów Interzero oraz zewnętrznych specjalistów, którzy dysponują wiedzą z zakresu ochrony środowiska, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafią trafnie doradzać rozwiązania Twoich problemów.

Na Interzero Academy znajdziesz dedykowane webinary z zakresu gospodarki odpadami, edukacji ekologicznej, rozszerzonej odpowiedzialności producenta, Bazy Danych Odpadowych (BDO), zanieczyszczeń powietrza i innych zagadnień środowiskowych! Dzięki dostępowi do platformy zdobędziesz niezbędną wiedzę i praktyczne porady, jak poradzić sobie z szybko zmieniającymi się przepisami prawnymi w wybranej tematyce. Po każdym ukończonym szkoleniu otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, które przydadzą Ci się w Twojej codziennej pracy.

Dołącz do studentów akademii już dziś! Sprawdź dostępne materiały!

Planowane rozporządzenie w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych – jak wpłynie na różne gałęzie biznesu

Tematyka webinaru dotyczy szczegółów planowanego rozporządzenia w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych, które zastąpi dotychczasowe rozporządzenie.  Podczas szkolenia poznasz określone wymogi dla przedsiębiorców i wprowadzanych do obrotu opakowań.

Dowiedz się więcej

Dostępne materiały

199 PLN

Jak stworzyć biuro zero waste? O zielonej transformacji biur

199 PLN

Zasady prawidłowego wystawiania dokumentów DPR i EDPR w nowym otoczeniu prawnym

299 PLN

Nowe obowiązki przedsiębiorców wynikające z przepisów ograniczających wpływ niektórych produktów z tworzyw sztucznych na środowisko

349 PLN

Przewóz odpadów medycznych zgodnie z przepisami Umowy ADR

249 PLN

Test – Czy opłata produktowa dotyczy Twojej firmy?

249 PLN

Ograniczenie wprowadzania produktów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych – transpozycja dyrektywy SUP

349 PLN

Planowane zmiany polskiego i europejskiego prawa w zakresie opakowań oraz odpadów opakowaniowych i poużytkowych

249 PLN

Ochrona środowiska: jakie obowiązki mają przedsiębiorcy?

249 PLN

Gospodarka odpadami – praktyczne porady dla przedsiębiorców

249 PLN

Planowane rozporządzenie w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych – jak wpłynie na różne gałęzie biznesu

249 PLN

Obowiązki przedsiębiorców w zakresie emisji do powietrza

399 PLN

System kaucyjny w Polsce – co oznacza dla Twojego biznesu?

249 PLN

Najczęstsze problemy występujące podczas użytkowania systemu BDO

249 PLN

Emisje z instalacji – pozwolenie czy zgłoszenie?

249 PLN

Gospodarka odpadami komunalnymi dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

« » strona 1 / 2

Jak uzyskać certyfikat Interzero Academy?

  1. Wybierz interesujące Cię szkolenie lub kurs.

  2. Zdobądź nową wiedzę dzięki naszym materiałom wideo.

  3. Pobierz imienny certyfikat i zaprezentuj swoje nowe kwalifikacje na LinkedIn i w CV.

Często zadawane pytania (FAQ)

To platforma, na której możesz uczyć się i pogłębiać wiedzę w zakresie przepisów w obszarze szeroko rozumianej ochrony środowiska, gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji ekologicznej do rozwoju swojej firmy oraz kariery.

Możesz wybrać następujące opcje płatności:
• natychmiastowy przelew bankowy, dzięki Przelewy24, który umożliwia płatność szybkim przelewem z Twojego banku lub za pomocą BLIK
• przelew tradycyjny
• płatność kartą kredytową (Stripe)

Otrzymasz dostęp do materiału wideo oraz imienny certyfikat.

Gdy ukończysz szkolenie lub kurs, na Twoim koncie w plikach do pobrania pojawi się certyfikat w postaci pliku PDF. Jeśli chcesz, możesz go pobrać i wydrukować.

Wybierz „Szczegóły konta”, aby edytować dane swojego konta.

Wykładowcy Interzero Academy

Opinie użytkowników Interzero Academy

„Szkolenia przygotowane bardzo profesjonalnie, forma prezentacji niezmiernie ciekawa, wyczerpująca temat. Szkoleniowcy otwarci na dyskusję, komunikatywni, kompetentni, z ogromnym doświadczeniem. Za każdym razem jestem usatysfakcjonowana, jakością i poziomem usługi. Szkolenia godne polecenia.”

Anna Zapolnik
Właściciel firmy EKO-LEX

„Polecam INTERSEROH jako kompetentną i odpowiedzialną firmę szkoleniową w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń. Profesjonalne podejście do klienta, duże zaangażowanie i doświadczenie całego zespołu. Osoby prowadzące Webinaria reprezentują szeroką wiedzę oraz doświadczenie w omawianych zagadnieniach i zmieniających się przepisach, związanych z ochroną środowiska. Zakres merytoryczny Webinarów jest w pełni dostosowany do potrzeb uczestników. Z przyjemnością rekomendujemy firmę INTERSEROH jako doświadczonego partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług. Wysoka elastyczność i otwartość wobec klienta ,stanowią niewątpliwie wizytówkę firmy.”

Danuta Kowalik
Specjalista ds. ochrony środowiska / Inspektor BHP
Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Znajdujące się na stronie opinie zostały zweryfikowane przez Interzero Academy. Weryfikacja ta polega na tym, iż Interzero Academy każdorazowo zwraca się wyłącznie do osób, które faktycznie korzystały z produktów umieszczonych na stronie, o wystawienie obiektywnej opinii, a następnie to Interzero Academy umieszcza wybrane opinie na stronie. Wybór dokonywany jest według uznania Interzero Academy, ewentualne negatywne opinie nie są zamieszczane. Osoby zapytywane nie otrzymują żadnej gratyfikacji z tytułu wystawienia opinii (brak opinii sponsorowanych). Interzero Academy ani żaden z pozostałych podmiotów z grupy Interzero prowadzących sklep nigdy nie zobowiązują umownie swoich klientów do wystawienia opinii, ani co do treści opinii.